Zlatnická váha přesná CAS XE 600g s ověřením

9 922,00  vč DPH
8 200,00  bez DPH

Tato přesná váha s váživostí 600g a rozlišením 0,01g je vhodná zejména jako váha pro zlatníky a dále do provozů, jako jsou výkupy drahých kovů, lékárny, nemocnice, farmaceutické provozy, laboratoře a místa, kde se používají laboratorní a analytické váhy s vysokou přesností. Mezi výhody váhy patří dobře viditelný podsvícený displej, proti-průvanový kryt, bezdotykové ovládání funkcí pomocí IR čidla, bezpečnostní zajištění tenzometrického snímače, komunikační port pro připojení přídavného zákaznického displeje a v neposlední řadě velmi příznivá cena, ve které je již zahrnuto úřední ověření pro obchodní vážení.

Funkce: Limitní (kontrolní) navažování, počítání kusů, hold, procentní navažování. Váhu lze přes komunikační porty USB nebo RS-232 propojit s PC nebo tiskárnou. Výborný poměr cena/ výkon.
Mezi další výhody této váhy patří přepínání jednotek a IR bezdotykové čidlo pro výběr funkce tisk, nulování nebo tárování.
Váha je dodávána včetně NiMH dobíjecích baterií, adaptéru pro dobíjení váhy, proti-průvanového krytu, ověření váhy, CD ovladači.
Jako příslušenství lze dodat přídavný zákaznický displej s podsvíceným displejem napájený přímo z RS-232 konektoru váhy – viz příslušenství.

Kategorie:

Popis

Popis

Váživost 600 g
Dílek e/d 0,1/0,01 g
Rozměr misky Ø 128 mm
Stanovené měřidlo ANO, ověření v ceně
Napájení adaptér (230V/11V AC)
Alternativní napájení nabíjecí baterie 4×1,5V
Displej LCD, podsvícený
Rozhraní RS 232C, USB
Způsob kalibrace externí
Rozměry 272 x 110 x 74mm
Hmotnost 1,39kg

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Zlatnická váha přesná CAS XE 600g s ověřením”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *